Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt honnan sikerült megállapít...

Ezt honnan sikerült megállapítania?

Figyelt kérdés
Ma voltam endokrinológusnál. Igazából csak azért mentem el, mert még régebben voltam és nem mentem vissza kontrollra és most neurológiáról visszaküldtek. Túlsúlyom is van meg migrénem. Beszélgettünk egy kicsit, aztán megmérte a vérnyomásom, majd lefektetett és megtapogatta a hasam. Elküldött vérvételre és a papírkámra azt írta kezdő diagnózisnak, hogy: "Mellékvese jóindulatú daganata". Ezt sikerülhetett így tapogatás alapján megállapítania vagy csak rá kellett írnia valamit a papírra? Kicsit aggódom miatta. Szerintetek tényleg lehetséges, hogy daganatom van?
2013. máj. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elképzelhető,h ennyi után is megállapíthatta,ha a panaszaid,vérnyomásod és leginkább a labor eredményeidet értékelte és abban történtek hormonvizsgálatok.
2013. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A laborral megtámogatott diagnózisok,többnyire kizárással születnek, tehát x jó eredmény kizárja, hogy mellékvese daganatod legyen. De a laborkérőre "iránydiagnózist" kell írni, ami egy indoklásféle, hogy miért is kér drága és bonyolult vizsgálatokat, amit a túlsúlyod vagy a migréned alapján nem is kérhetne. Gondos a dokid, ne agyald túl.
2013. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!