Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha adtak beutalót vérvételre...

Ha adtak beutalót vérvételre de nem megyek el akkor milesz?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom csak elmentem az orvoshoz hogy adjon igazolást és kicsit alacsony volt a vérnyomásom de még normális, és megszivatott hogy menjek vérvételre de semmi értelme max vashiányos vagyok az meg nem vészes. Ja és félek a tűtől nagyon.
2013. máj. 2. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudod, hogy nincs semmi bajod? Nem lesz amúgy semmi, csak épp ha mégiscsak bajod lenne, nem derül ki.
2013. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz semmi, de néha érdemes lehet nézetni egy vérképet. Pl. nekem ott derült ki a pajzsmirigyproblémám és a vashiányom is. Arra ilyenkor felírnak vastablettát, az fontos, különben fáradékony és levert leszel. A tűtől nem kell félni.:) Csak ne nézz oda, gondolj valami másra(bármire), és igyál előtte sok vizet!
2013. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem kötelezhetnek igaz? :D
2013. máj. 2. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy vérvétel időközönként mindenkinek ajánlott, inkább örülj neki, hogy az orvosod ilyen alapos, és elküldött.

Nemrégen voltam én is és szinte semmit nem éreztem, fél perc az egész. Menj csak el, mert az orvos utasításait be kell tartani, főleg ha ezek után is hozzá akarsz járni.

2013. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább nemmegyek orvoshoz egy évig.
2013. máj. 2. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

És akkor ki ad neked orvosi gazolást legközelebb ?

Azt elvárod majd akkor, hogy adjon, legyen rendes veled meg minden míg Te tulajdonképpen felülbírálod őt.

Hát sajnálom a dokit. Viszont így lehet elveszíteni a bizalmát, hogy a semmi bajomra adjon igazolást esetleg máskor is.

2013. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező kommentje:


Inkább nemmegyek orvoshoz egy évig.


akkor hogy fogsz lógni?

2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Totál be voltam én is tojva, és én is azt gondoltam, áááá, nekem nincs semmi bajom, és irtózok a tűtől, és lám, kiderült, hogy vashiányos vagyok!


Amúgy meg, mit vársz akkor cserébe? Ha te sem teszed meg amit kér? Valószínűleg, nem alaptalanul küldött el, és ha mégis, mi van? Legfeljebb kiderül, hogy kutya bajod, és így ki tud írni pár napra!

2013. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
nem fáj a tű én mondom 9 éves lány ként és rosszul tudod mert a vashiány elég kemény dolog!
2013. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sssaszem ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baj, ha nem mész el vérévételre. Nem fognak lekötözni, meg erőszakkal vért venni. Az ő baja, ha nem megy el vérvételre. Az ö érdeke, hogy vért vesznek. De nem kötelező elmenni.
2022. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!