Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye a védőoltásokat CSAK...

Ugye a védőoltásokat CSAK karba adják?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 14:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
19%
análisan is
2013. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem combba is szokták. Pl ha jól emlékszem az agyhártyagyulladás ellenit odaadták, meg az első osztályos (gondolom 7 éves) védőoltást is. Hidd el, én is írtózom a tűktől, de csak pár pillanat az egész.
2013. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de fenékbe akkor tuti nem, ugye? még ha többet adnak be egyszerre külföldi utazás esetén...?
2013. máj. 6. 14:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Fenékbe a tetanusz ellenit szokták, meg egyszer kaptam oda oltást, mikor sokat hánytam. Nem tudom külföldre való utazás esetén hova, de nem hinném, hogy pont fenékbe. De szerintem az sokkal kevésbé fáj, mint combba, ami tele van izommal, a fenekeden puha zsír van. :)
2013. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Általános iskola elsőben kaptuk fenékbe injekciót. De hogy mi a franc volt az...

De igen védőoltásokat nem nagyon szoktak máshova adni.

2013. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kaptál még tetanusz elleni oltást? Egyébként amit izomba adnak (a legtöbb védőoltást), karba és nagy farizomba is lehet adni...
2013. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
az elsőnek teljesen igaza van!
2013. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 éves krom óta karomba adnak mindent. Csak kicsiként adnak a fenékbe, meg 1-2 oltást a combba.
2013. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 jegecske ***** válasza:
Fenékbe is
2013. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
hát szerintem ha sulis védőoltás akkor a kezedbe. meg vannak adva a gyógyszerek mit hová kell szúrni. szóval nem csak a karodba hanem a combodba is lehet .
2013. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!