Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barna folyás miért van?

Kriszt88 kérdése:

A barna folyás miért van?

Figyelt kérdés
Mit jelent az ha negativ lett a teszt, de mégsem jött meg? 4 nap múlva pedig 1 csepp barna folyásom volt, olvastam sok helyen hogy ez lehet terhesség is, de nekem negatív lett, akkor még sem vagyok terhes!
2013. máj. 11. 15:39
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A barna folyás nálam a mensi kezdetét, de a végét is szokta jelenteni. Ha negatív lett a teszted és védekeztél is rendesen, akkor annyira nincs mitől tartani, de azért ha késik még pl. 1 hetet, akkor érdemes megismételni a tesztet, és ha továbbra is késik mégegyszer, ha mind3 negatív, akkor érdemes azért elmenni az orvoshoz. Szerintem nem lehet komoly probléma, nálunk nőknél előfordulhat mensi kimaradás akár stresszből kifolyólag vagy felfázás miatt is, szóval ne aggódj, de azért jobb félni, mint megijedni, ismételd meg mindenképp a tesztet szerintem :)

2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál! CSak elfelejtettem irni hogy meg jött de csak 1 napig tartott,(de azaz 1 nap is késett)! Amúgy nem védekeztünk , meg nem is szedek gyógyszert sem!
2013. máj. 13. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!