Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 37,1 fokos hőemelkedesem van!...

37,1 fokos hőemelkedesem van! 3 nap alatt el tud mulni doki nelkul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek dokihoz menni mert 2 hete voltam torokgyuszival:/ most meg 37,1- et mutat a HIGANYOS homero. El tud ez mulni ha 3 napig pihenek itthon es max algopirint szedek? valaki segitsen mit tegyek:)

2013. máj. 14. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Osztán mé méregeted a hőmérsékletedet?
2013. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hőemelkedéstől 37-38 fok között beszélünk, neked 37,1 fokot mutatott a hőmérő, szóval ettől még nem kell beparázni. Egyébként (ha lány vagy, bár a neved alapján annak gondollak, ha nem akkor bocsi) a nemi ciklus során a hormonok is befolyásolják a testhőt, és akár emiatt is lehet enyhe hőemelkedésed.

Amit javasolni tudok az a sok pihenés és folyadék!

Amúgy ha tovább emelkedne, mondjuk 38 fok fölé, akkor én a helyedben elmennék orvoshoz.

2013. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mert anyukam szerint piros volt az arcom es faztam meg ahogy irtam nem reg voltam beteg, tipped van hogy mit csinaljak?
2013. máj. 14. 20:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, van. 37,1-től ne ess kétségbe.
2013. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok, de most mult el a havi baj kb 3 napja szoval szerintem ahoz semmi koze nem?
2013. máj. 14. 20:14
 6/17 anonim ***** válasza:

#2 hozzászóló vagyok. Ha tényleg most múlt el, akkor tényleg nem valószínű, hogy amiatt van. Mert általában ovuláció után (kb. 14. nap után) szokott megemelkedni a testhőmérséklet kb. 0,5 fokkal.

De akár ez okozza, akár nem, nem kell túlparázni. A láz a szervezet természetes védekező reakciója, ugyanis a fehérvérsejtek aktívabbá válnak általa. Bár hátulütője is van, pl. a folyadékvesztés. Ezért is tanácsoltam, hogy igyál eleget. Ja és a pihenésről se feledkezz meg.

2013. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37,1 még nem hőemelkedés. Ez még bőven a normális kategóriában van.
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindennap iszok majd jo sokag es most majd a hosszu hetvegen pihnni fogok. Akkor ezt igy ki tudo. heverni ennyi ido alatt? csak mert 2 het mulva elutazon es akkor nem kene betegen..
2013. máj. 14. 20:32
 9/17 A kérdező kommentje:
ja es elfelejtetem mondani hogy amugy ilyen 36,8 korul van napkozben csak igy este most megmertem es 37,1 :/
2013. máj. 14. 20:34
 10/17 anonim ***** válasza:

#2 hozzászóló vagyok megint. Ne a hosszú hétvégén pihenj csak, hanem már most is.

Nem tűnik komolynak, úgyhogy szerintem gyorsan kihevered. :)

2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!