Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyerekorvos ad (hat) orvosi...

Gyerekorvos ad (hat) orvosi alkalmasságit jogsihoz?

Figyelt kérdés
18 leszek novemberben, még a gyerekorvoshoz vagyok bejelentve. Pár héten belül kéne orvosi alkalmassági. Gyerekorvos is ad?
2013. máj. 20. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhat, nekem is a gyerekorvos adta. Mondjuk az már 10 éve volt, nem tudom azóta változott-e valami. De menj el hozzá, és ha nem ad akkor elküld máshoz.
2013. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom, nálunk az autós iskolában volt erre külön üzemorvos aki ezeket csinálta, az legalább komolyabban is vette a dolgot. Én nekem már volt korábban egy papírom mert ahová mentem volna oda külön kérték, én a városunkban lévő üzemorvosnál jártam, akkor nem mentem háziorvoshoz mert sokat kellett volna járni az üzemorvost meg elintéztem 5 perc alatt.

Elméletileg adhat rá, mert ugye a 15 évesek akik motorhoz akarják azoknak is adhat tudtommal.

De jelentkezz át a felnőtt háziorvoshoz ha úgy gondolod, ha már nemsokára 18 leszel akkor átmehetsz oda most is de még nem kötelező.

2013. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, át fogok menni, csak most nem szeretnék ezzel foglalkozni. De akkor adhat? Mert a régi lakhelyemen van a doki, 30 km-rel arrébb, ha nem ad, akkor nem megyek át. Másik doki meg nem adhat, anyának is kellett, az övé nem rendelt akkor, és más nem adhatta ki, csak a sajátja.:/
2013. máj. 20. 15:20
 4/4 anonim válasza:
Adhat, nekem is o adott korubelul 2 honapja.
2013. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!