Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eu kártyával milyen ellátásra...

Eu kártyával milyen ellátásra jogosultak a gyerekek Ausztriaba? Körzeti orvosira is megfázással stb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekunknem fogadtak el sehol az eu- s kartyat
2013. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kint eltek?akkor jobb lessz csinaltatni e-cardot merrt anelkul hadjak az embert meg...ni sajnos.ugy tudom h egy korzeti orvosnal 30-60 eu kozott,mozog a vizsgalat.
2013. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert 28.-án indul a fiam 2 hónapra Ausztriába.Akkor most nem jó az EU.-s kék kártya?
2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mint irrtam nekunk nem fogadtak el.55 eurot fizettem a gyereknek a vizsgalatert.mi itt elunk eletvitelszeruen,fontos volt megcsinqltatni az e-cardt
2013. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.És e-card az bővebben mi, és a TB-nél lehet csináltatni?
2013. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi is látogatóba mennénk majd de a fiam nagyon beteges! Mi az az E-card? És mi a feltétele az elkészitettésének?
2013. jún. 2. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:

E-card:


Turisták nem csináltathatják.



Ha a fiadnak bejelentett munkahelye lessz akkor azt automatikusan megkapja a bejelentést követö egy hónapon belül.

Ha esetleg addig orvoshoz kellene menni(még nem kapta meg) akkor be kell menni ahoz a biztositohoz ahol a munkahely biztositotta és ki kell kérni a kártyának a számát.


Ha nem bejelentett a munkahely akkor bizony nagyon sokat kell fizetni havonta hogy legyen biztositás.

2013. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ide megy dolgozni, munkaszerződés van, hát nagyon remélem akkor, hogy lesz biztosítása.

2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi nem dolgozni megyünk a gyerekeim 2és 4évesek
2013. jún. 2. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azon a munkahelyen biztosan bejelentik...Tuti lessz biztositása is.



Kedves Kérdezö neked pedig holnapra megkérdezem ezt az eu-s kártyát a dokinktól.

2013. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!