Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülcsengés, nagyon erős...

Fülcsengés, nagyon erős menszesz, gyomorsav túltengés, hajhullás. Hová forduljak?

Figyelt kérdés

A fülcsengéssel voltam orvosnál, nem tud mit csinálni vele. Gyerekkorom óta tartó erős menszesz miatt volt/van vashiányom. Kb. 2 éve szenvedek a gyomorsavval, a torkomban érzem, aludni se tudok tőle, mikor elaludnék, hirtelen meg akarok fulladni, innom kell. Gyomorfájásom nincs. A hajam hullik fél éve kb., nem foltos, nem vészes, mert látható, hogy hullik, de nagyon sokat ki tudok fésülni.


Hova forduljak? Mi bajom van?



2013. jún. 3. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
És a lelkeddel, az önbizalmaddal, az életeddel minden oké?
2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát addig amíg a dokik tanakodnak:


Fülcsengés: vattára csöpögtess teafaolajat és azzal dugd be a füled pár napig reggel, este új vatta! Lehet töményen, ne higítsd!


Erős menzesz: vegyél cickafark teát és azt igyál napi 2 pohárral (vashiányra amit tudom, hogy a vérveszteség okoz, vegyél manna-rax port)


Gyomorsav: naponta igyál szódabikarbónát, illetve este lefekvés előtt egyél háztartási kekszet és jó még, ha kakaót vagy tejet iszol.


A hajhullás szerintem vitaminhiány (vashiány is okozhatja), az automatikusan meg fog szünni (manna-rax por).


Minden amit ajánlottam természetes anyag nem kemikália.

2013. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az élet nem egyszerű, mindenkinek van baja, én sem vagyok kivétel... nincs komolyabb problémám, mint máskor úgy általában (szerintem)
2013. jún. 17. 10:44
 4/4 A kérdező kommentje:

a teafa olajat kipróbálom, bajom nem lehet...

vasat folyamatosan pótlom (kräterblut)


azóta van egy hormon eredményem, és az Anti-thyreoid peroxidáz-antitest a megengedett 34-en túl meg, 256.


bogarásztam, de nem találok semmit mi ez, dokihoz majd akkor megyek, ha megvan a többi vizsgálat

2013. jún. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!