Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Migrénes fejfájás az az...

Locamotiv kérdése:

Migrénes fejfájás az az amikor a halántékom fáj csak? Ha igen van rá otthonra valami gyógymód?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! A migrénes fájdalom általában féloldalas, és pokoli! Még hányinger is kísérheti, alig látsz, lüktet a fejed. Akinek egyszer is volt ilyen, nem felejti.
2013. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szokott migrénes fejfájásom lenni, ilyenkor az egész fejem majd szét robban, szinte beleőrülök annyira fáj. Nekem ezt még hányás is szokta kísérni ilyenkor egész nap ez megy és semmilyen gyógyszer nem segít. De szerintem hogy hol fáj az mindenkinél változó lehet. A fájdalom amitől meg tudod különböztetni egy sima fejfájástól. Ilyenkor azt kívánom üssön le valaki és ne keljek fel amíg el nem múlik :) Jó nyilván ez túlzás de valahogy így tudnám leírni.
2013. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerős probléma. ha nem szedek be rá egy szem algo-flex-et, akkor hányásig fajul a fejfájás. főként frontok-kor van vagy mielőtt megjön a mensi. ritkán előfordul az is hogy több napig tart olyan gyenge mértékű fejfájás.
2014. márc. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!