Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sebészeten leszedik a szemölcs...

Sebészeten leszedik a szemölcsöm, vagy muszáj bőrgyógyászatra mennem?

Figyelt kérdés
Van az egyik ujjamon egy egy szemölcs (tenyér felőli oldal) elég nagy és most már tényleg el akarom tüntetni mert a vény nélküli gyógyszertári cucc nem csinált vele semmit. A őrgyógyászatra hetek múlva kapok csak időpontot. Ha a sebészetre megyek lekapják nekem? Oda nem kell időpont. Égetik fagyasztják vágják nekem 8 csak ne legyen ott.

2013. jún. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A sebész leveszi, de csak bőrgyógyászati véleményezés alapján. Azért menj el vele a sebészetre, hátha a doki átküld a bőrgyógyászatra olyan papírral amivel hamar megnéznek. Ez persze nem biztos.
2013. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, nagyon jó krémek vannak már, a fagyasztás egy marhaság, nem mindig sikerül! Mi a Bye Wart krémet használjuk, nagyon jól leszedi
2013. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most távolítattam el egy szemölcsöt a fenekemről.

Beutaló nélkül a sebészeten egy kapott időpontra mentem, kivágták, varrták, két nap múlva átkötötték, egy hét múlva kivették a varratot.

Jelenleg (két hét elmúltával) még elég érzékeny (gondolom azért, mert ülök rajta), de ki lehet bírni.

Szerintem ez a legjobb megoldás.

2013. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem tegnap vették le. Bementem és az asszisztens nagyon erősködött, hogy menjek el vele először Onkodermatológiára. Sajnos itt olyan előjegyzés van, hogy ha három hónapon belül kapsz időpontot, akkor az már jónak számít. Aztán jött a doktor, megmutattam neki és már adott is időpontot. Kicsit panaszkodni kellett, hogy az utóbbi időben nőtt, érzékenyebb lett.


Magában az eljárásban az érzéstelenítés a legrosszabb. Egyébként is érzékeny volt a körülötte lévő terület, ezért kicsit ficánkoltam az asztalon. A vágás részt abszolút nem éreztem. A varrást éreztem, egy picit néha fájt, de abszolút kibírható.


Hátamon volt (egy szép nagy borsónyi méretű), két hét múlva szednek varratot.

2013. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!