Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1csepp vért hogyan szedjek ki...

1csepp vért hogyan szedjek ki magamból?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki,de kell egy csepp vérem és próbálkoztam már tűvel meg késsel,(meg a vérnyomás mérőhöz járó eszközzel)

de egyszerűen félek..nagyon kicsi a fájdalom küszöböm.

Hogyan tudnám a legkímélőbb módszerel ezt véghez vinni?

12/L



2013. jún. 19. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mihez kell egy csepp véred? Egyébként alkohollal áttörölgeted az ujjbegyed, fogsz egy tűt, öngyújtó lángjába tartod pár másodpercig, vársz egy percet, míg lehűl, megbököd az ujjad és utána két oldalról összenyomod, hogy kipréseld a vért. Ennyi, fertőtlenítéssel együtt két perc és nem fáj.
2013. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mihez kell?


Kérd meg anyukádat,ne erőltesd,elájulsz a végén.

Én se birom a vért,se megszúrni magam,ha cukrot kell nézni,mindig megkérek valakit.

2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kösszönöm de már próbáltam..nem merem megszúrni magam addig szúrom ameddig nem érzem de amikor már kicsit is megérzem a tűt akkor azonnal kiveszem.

Vér pedig nincs..még egy csepp sem!

(vérnyomás vagy mihez kell)

2013. jún. 19. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:
vércukor, kérd meg anyukád
2013. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Steril tűvel megbököd az ujjbegyed. Bököd, nem szúrod, így nincs időd a fájdalomra reagálni. Van erre külön eszköz is, ha rendszeresen kell, megnyomsz egy gombot rajta, és megbök egy apró tű.
2013. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az ilyen dolgokat nem szeretem másra bízni,legszívesebben az injekciókat is magamnak adnám be :S

de múltkor sikerült,sőt 3nagy cseppet is kipréseltem magamból

úgyhogyh nem értem most miért nem megy :(

(a vérre egy kicsit vagyok csak érzékeny)

2013. jún. 19. 13:26
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg gyújtoztam a tűt hátha sikerül,de elszíneződött kék és feketés lett,nem baj?
2013. jún. 19. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a tűgyujtogatást a drogosok csinálják, ne rontsuk már el a kérdezőt ha lehet.

Vércukorméréshez kell? Nincs ilyen "eszköz" rá amin megnyomsz egy gombot és megböki az újjad? Aztán összenyomod és kint a csepp vér.

2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Drogosok?a tűz nem a tű fertőtlenitésére van?

de van,csak nagyon félek tőle:(

És nem tudom még hogy milyen vastag a bőrőm így valószínűleg töbször kell kipróbálnom,nem tudom..útálom hogy ilyen félős vagyok.

2013. jún. 19. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet arra is használni, de nekem a drogosok jutnak eszembe a többször használt tűkkel. A tű a csomagoláson belül steril, nem kell fertőtleníteni gyújtóval. Meg tiszta korom lesz, az a fekete az.

Csak bátran! Ráteszed az ujjadra, nem kell rányomni, egy szép dologra gondolsz és megnyomod a gombot. Egy pici szúrást fogsz érezni, ami utána már nem is fáj.

2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!