Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Emlő ablációm volt, ezzel...

Emlő ablációm volt, ezzel leszázalékolnak? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Nemrég emlő műtéten estem át,érdekelne,hogy ezzel leszázalékolnak-e vagy mi lesz most velem.Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 28. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is százalékolnak le, de 3 évre megadják a rehabilitációs járadékot. De csak akkor, ha mellrák miatt volt a műtét. Egyéb esetben meg se próbáld. Háziorvoshoz kell menni elsőként és ad igazolást a betegségről a továbbiakat ő elmondja.
2013. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok és most látom, hogy daganat miatt volt a műtét. Ilyen esetben az orvosi bizottság előtt ez helyből 50%-os egészségromlásnak felel meg. Hozzájön a többi, régi dolog. Bármilyen krónikus betegség, műtét stb... Nekem is megadták a 3 év rehab. járadékot és azt mondta a doki, ha nem újul ki, akkor lejár a 3 év menet dolgozni vissza. De sajnos kiújult egy hónapja kaptam meg az utolsó kemoterápiát. Megyek is vissza és állapotromlás címszó alatt mostmár leszázalékolnak. Ha konkrét kérdésed van írd meg akár privátban és válaszolok.
2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megadták?
2016. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi évesen?
2016. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!