Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan juthatók el dokihoz?

Hogyan juthatók el dokihoz?

Figyelt kérdés

nem vagyok bejelentkezve sehova orvoshoz. még nem is voltam úgy dokinál, és most szükségem lenne rá. de nem tudom hogy,kihez forduljak vagy hogy,hova kell menjek.

( Erdélyben születtem) és utoljára ott látott orvos 13 évesen,ooda vagyok bejelentve.


2013. júl. 1. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar tb-t fizetsz-e?

dolgozol vagy tanulsz vagy mit csinálsz?


Háziorvosra vagy szakorvosra van szükséged?

2013. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hol laksz? Lakhelynek is oda vagy, vagy esetleg van ideiglenes lakcímed valahol? A sürgős ellátást megkapod akárhogy is van. De a legcélszerűbb ha felkeresed a mostani lakóhelyed körzetes orvosát és az információn vagy betegjelentkezésnél elmondod a problémád. Nem hiszem hogy elküldenek vagy nem segítenek.
2013. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát két állam polgárú vagyok. itt fizetem a tb t és dolgozom.hát első sorban szerintem házi orvosra.aki beutal egy szakorvoshoz a kórházba h kivizsgáljon. mert lehet valami baj a lábammal állandóan elő jön egy fájdalom gyógyszert szedek rá fájdalom csillapítóitokat mert annyira fáj.egyszer el múlik elő jön.és hozzá érni sem lehet.
2013. júl. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!