Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten gerincsérvvel hova...

Budapesten gerincsérvvel hova menjen?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek gerincproblémái vannak. Hat éve volt teljes kivizsgálás, elvileg kezdeti fázisú gerincsérve volt ekkor, ráadásul valami folyadék is ki volt neki folyva (már akkor). Elmenne Budapesten teljes kivizsgálásra, újra (újra kellene CT, MR, minden). Ideje van, pénze viszont nem nagyon, így magándoki vagy zsebbe ötös/tízes kizárva. Hova menjen? Helyileg a XI. kerületi egészségközponthoz tartozik.

2013. júl. 3. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjen időpontot az ortopédiára, és onnan majd továbbküldik. Ott nem ismerem a várakozási idők hosszát, de nálunk errefelé 2-3 hónapos ez, és gondolom arra is hasonló lehet a helyzet. Ha tényleg nem akar az ismerősöd magánrendelésre menni, akkor szerintem ez a lehetséges út. (Azt nem állítom, hogy nincs más lehetőség, de nekem most csak ez ugrik be.)
2013. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!