Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez gombamérgezés? (sos lent)

Ez gombamérgezés? (sos lent)

Figyelt kérdés
Kicsit hányingerem van délelött ettem meg a gombát más is evett belöle nekük semmi bajuk meg ráz a hideg
2013. júl. 3. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak túl sokat ettél belőle és gyomorrontásod van, az is okozhat ilyen tüneteket.

Ha a többieknek semmi baja, akkor valószínű nem volt mérgező. Azért ha mégis elkezdesz sugárban hányni, irány az ügyelet.

2013. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak gyomorrontásnak tűnik.
2013. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy lehet a tegnapi másnaposság meg kicsit szédülök
2013. júl. 3. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem csak sima gyomorrontás, de nem ártana a bisztonság kedvéért tisztázni az okot. Ha lassan nem múlik el vagy rosszabbodik a helyzet, ajánlatos a helyi kórház sürgősségi osztályára bevitetned magad.
2013. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Naygon sokat stresszelek meg idegeskedem exem miatt azt érzem hogy sok a gyomorsavam
2013. júl. 3. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a tüneteid nem enyhülnek, akkor menj kórházba, de nem valószínű, hogy gombamérgezés lenne. ahogy az előttem szólók leírták: akkor a többieken is jelentkeznének a tünetek.
2013. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gombát ettél, mert ha boltban vetted, akkor nem lehet gombamérgezés, én inkább a másnaposságra gondolok, persze ha ti szedtétek a gombát, akkor jobb ha orvoshoz mész, még akkor is, ha csak te vagy rosszul.
2013. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Élek még :)) semmi bajom nincs már:) néha fáj a hasam alul de az mindennapos
2013. júl. 4. 10:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!