Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiugrott a vállam. Normális...

Kiugrott a vállam. Normális ha felkötötték, és szinte ugyanúgy fáj?

Figyelt kérdés
Fél óra után elláttak.

2013. júl. 8. 01:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tette az orvos helyre? Szerintem egy jó csontkovácshoz érdemes lenne elmenned, mert ha helyreteszik akkor azután még fájhat de később enyhülnie kellene. Amúgy meg minden egyes porcikádat olyan jól helyre tudja rakni egy jó csontkovács hogy újjászületsz. Akár gyerekkor óta fennálló problémák is elmúlnak.
2013. júl. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, saját tapasztalatból mondom, hogy sajnos teljesen normális, amit leírsz, én hetekig csak fájdalomcsillapító tapasszal (Keplat) bírtam megmaradni, miután kiugrott a vállam. Nekem anno azt mondta az orvos, hogy ha három hét elteltével is fáj, akkor menjek vissza és MRI felvétel alapján eldönti, hogy igényel-e műtétet. Fájt, de nem mentem.


Elsőnek: nekem pl. helyretették az ízületet, de olyan szerencsétlenül fordult ki a vápából, hogy teljesen elnyomta és megsértette a mellette futó ideget ill. elszakadt az ínszalag és részlegesen szakadt az izom. Ezek a lágyrészek sokkal lassabban regenerálódnak, ennek megfelelően pl. nálam a fájdalom bő fél évig megmaradt. Ha a kérdezővel is hasonló történt, ezen a csontkovács sajnos biztos nem fog tudni segíteni, rontani viszont igen - én (hacsak az orvos nem tanácsolt mást) inkább a gyógytornát javasolnám, de azt is 2-3 hét pihentetés után.

2013. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!