Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyermeknőgyógyászati kivizsgál...

Gyermeknőgyógyászati kivizsgáláson mi történik?

Figyelt kérdés

Alhasi fájdalmak miatt gyermeknőgyógyászatra küldtek. Jövő héten megyek anyukámmal. Szeretném tudni, h mi történik egy ilyen gy.nőgy. vizsgálaton, mire számítsak?

Előre is köszönöm,

17/L



2013. júl. 13. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiatalabb koromban voltam, mint te, és még szűz voltam. Felfeküdtem az asztalra, megtapogatta és megnyomogatta a hasam. Majd az ujjával végbélen keresztül is megvizsgált, közben is nyomogatta a hasam. Utána ultrahangra is elküldött, mert mint kiderült, a petefészkemmel volt gond, azt pedig csak úgy tudta megvizsgálni.

Remélem segítettem.

2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia! hát ez nem hangzik túl bíztatóan:/ (amúgy én is szűz vagyok még.)

köszi a választ!:)

2013. júl. 13. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vészes. Nekem sokkal kellemetlenebb élmény a hüvelyi vizsgálat, olyan élmény számomra az eszköz, amivel a vizsgálatot végzik, mintha egy családi méretű esernyőt nyitnának szét bennem. :/ A végbélen keresztüli sokkal "kellemesebb" élmény, egyáltalán nem fáj, olyan, mintha egy aprót kakilnál.
2013. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2, köszi neked is:)

nem tudom mit fog megvizsgálni nálam, de tartok tőle h kellemetlen lesz :S

2013. júl. 13. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha szégynelős vagy,akkor beszéld meg anyukáddal hogy csak addig legyen bennt az orvosnál veled amíg a csak beszélgettek és kérdezget és ha vizsgálni akarna,tehát alulról le kellene vetkőznőd és ha nem lenne ott külön vizsgálórész,tehát ahova nem látna be,mert el van különítve akkor majd menjen ki,mert szerintem mar ha megalázó lenne hogy a lábad között vagy mivel te már idősebb vagy így lehet hüvelyen keresztül vizsgálnának és az anyud meg mindent látna,ez igen intim dolog,ott nincs keresni valója.de lehet sima ultrahangot csinálnak nálad és vér vizsgálatra küldenek előszőr és ennyi lesz csak.Hosszú polót vagy szoknyát vegyél majd fel,az takar valamennyire.
2013. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szégyenlősségre jó hosszú póló, vagy felső, vagy egy lazább fazonú szoknya jót tud tenni. Olyanba menj!
2013. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na majd mesélj mi volt?Elmentél dokihoz,mit csinált?hogy vagy?
2013. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!