Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ingyen masszázs létezik ilyen?

Ingyen masszázs létezik ilyen?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok.

12 órát állva dolgozok.

Egy nap minimum 19KM-t letekerek BMX-el.

Ennek a kombónak köszönhetően szét van menve minden ízületem.

Iszonyatosan fájnak a lábaim a hátam a nyakam és a derekam.

Sajnos nincs több ezer ft-om masszőrre...

TB által támogatott kezelés?

Esetleg tudtok valakit aki tanuló masszőr és ingyen gyakorolna rajtam?

Nem vagyok kislány de tényleg nagyon fáj már mindenem!


2013. júl. 18. 07:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy Budapesti vagyok.
2013. júl. 18. 07:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem ismerek,aki ingyen megtenne ilyet,de ha elmész reumatológiára a panaszaiddal,ott írhatnak fel neked kezeléseket(masszázst is),ami ingyenes.
2013. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy ismerőst. Egyébként minek tekersz annyit, ha tönkremennek tőle az ízületeid?
2013. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"12 órát állva dolgozok."


Ez eddig rendben van.


"Egy nap minimum 19KM-t letekerek BMX-el."


EZT minek csinálod? Ha úgy is túl vannak terhelve az izületeid, akkor mindek rongálod még szabadidödben is!?!?!?


"Ennek a kombónak köszönhetően szét van menve minden ízületem.

Iszonyatosan fájnak a lábaim a hátam a nyakam és a derekam. "


Ez nagyrészt a te hibád, élj normálisabban, és ne tedd akarattal tönkre a szervezetedet, és akkor nem kell itt sírni, hogy bajod van.


Amig ilyen életmódot vezetsz, addig semmi értelme sem masszáznak sem semmi másnak, mert amennyit jaaítana, legalább annyit rontasz utána megint a hülyeségeddel.

2013. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A munkahelyemre járok biciklivel mert drága a BKV...

Egyébként így hamarabb oda érek.

2013. júl. 18. 08:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő beutal orthopédiára, aki majd még egy-két vizsgálatra elküld, utána kapsz rá megfelelő kezelést.
2013. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom.
2013. júl. 18. 08:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy tekerni tekerhetsz. A kerékpározás az ízületekre nézve az egyik legkevésbé megterhelő mozgás.
2013. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A BMX-et nem hosszú távú túrákra találták ki, nagyon alacsonyan van az ülés, kényelmetlen a testtartás, első körben ezt kellene lecserélni egy a magasságodhoz illő és megfelelően beállított városi kerékpárra. Álló munkához meg szerintem jó lenne egy talpbetét, a kínai piacokon 1-2 ezerért már kapni ilyen WalkFit másolatot ami ugyanolyan hatékony.
2013. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Heló!

Itt többen nagyon okosakat mondtak, és a WalkFit-er én is nagyon ajánlom, mert nekem bevállt.

3 beltalpmagasító betét van benne, én elsőre a közepeset tettem be (az alacsony és a magason kívül), és már félóra benne járás után többeknek feltűnt az egyenes testtartásom, és állómunka közben kifejezetten hasznos viselni egy ilyet, nem fáradsz el annyira, könnyebb a járás benne. Ha jól emlékszem, 4.000,--Ft egy pár én később még vettem egy tartalékot, így most már két cipőmben hordom, úgy gondolom jó ill. jobb érzés benne járni. Ez segíthet megoldani az álló-képességed.

.

A másik kérdés a brinyó. Valóban, saját tapasztalat ez is... NAGYON NEM MINDEGY milyen drótszamárral közlekedsz. BMX-em még anno nekem is volt, de kinőttem, majd a gyerekem megörökli. Szánd rá azt a pénzt, és vegyél magadnak egy lehetőleg könnyű, jó minőségű cangát, kényelmes üléssel rá. (Az se baj, ha összecsukható, akkor legalább még BKV-n vagy vasúton is egyszerű kézipoggyászként is szállíthatod.)

.

Ami meg a harmadik kérdés, ha azt szeretnéd, hogy kimasszírozzanak, akkor egyszer igenis szánd rá azt a pár ezrest erre is, mert addig ugyan csinálhatod ezt az egészségeddel, amíg egyszer csak össze nem roppansz, utána már baςζhatod... a szervezeted most figyelmeztet erre! :o

Évekig én is sajnáltam kiadni rá azt a pénzt, végül beláttam egyik kollégám példáján, hogy én nem akarok eljutni odáig, mint ő, hogy súlyos baj legyen, inkább előzzük meg a bajt! Most -- igaz én is csak negyedévente, de -- meglátogatom a masszőrömet, és intenzíven kigyúratom magam rendesen, hogy aztán ne lehessen baj.

.

.

Én tudok segíteni neked a problémád kezelésében. :)

Ha érdekel, a feltételeket megbeszélhetjük privát üzenetben, már amennyiben megkeresel!


IAAnVs

2013. júl. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!