Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megégettem az arcom hajvasalóv...

Koliani kérdése:

Megégettem az arcom hajvasalóval és elég nagy részen barnás pirosas folt van és fáj is . Elfog valaha mulni teljesen? Mit csináljak vele hogy hamarabb gyógyuljon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz!
2013. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt. Kend be Neogranormonnal! Az nekem rendbehozta!
2013. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már kentem panthenollal és már nem piros csak egy nagy csík van ami ilyen barnás.
2013. júl. 23. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
az az elégett bőrszövet, ami barnás... ha nem érintette a bőr alsóbb rétegeit az égés, akkor idővel lehámlik...
2013. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
har remelem , koszi :)
2013. júl. 24. 18:21
 6/7 paradicsom31 ***** válasza:
én így jártam a nyakammal. először piros volt, égett, még akkor is fájt, ha víz ért hozzá. másfél hónap alatt teljesen elmúlt, először bebarnul, majd lehámlik, de le is lehet szedni ilyenkor
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi mar majdnem teljesen elmult kicsit latszik még :)
2013. aug. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!