Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét-sorozatnál minden műtét...

Műtét-sorozatnál minden műtét után "illik" hálapénzt adni?

Figyelt kérdés

Nemsokára több műtétem is lesz egy állami kórházban.Mindenképpen szeretnék némi pénzt adni az orvosnak.De mivel több műtét is lesz,így most hogy van?Csak az első után kell adni,vagy mindegyik után külön-külön?

Köszi!


2013. júl. 24. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a legvégén, és csak akkor ha minden rendben ment és jól sikerültek a műtétek.
2013. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a vicc,hogy orvosokkal dolgozom és mégsem tudom ezt.Nincs pofám megkérdezni,tekintve hogy ez eléggé tabu téma orvosok közt is.:)
2013. júl. 24. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért hálapénz, hogy csak akkor adj majd, ha valóban hálás lehetsz, mert minden rendben ment és a doki rendes volt veled. :-)
2013. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orvosok között dolgozol, esetleg mint ápoló/nő? Én is csak abban az esetben adnék, ha jól sikerül a műtét.
2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!