Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet vert adni ha neha...

Lehet vert adni ha neha hasznalsz drogokat?

Figyelt kérdés

Tehat ha valaki neha (vagy nem neha) mondjuk fuvezik, kokainozik, speed-ezik, barmit csinal, attol meg "hasznos" lehet mas szamara a vere? Ha nem, akkor hogyan szurik ki a narkos veradokat?


Szigoruan elmeleti kerdes, azert erdekel mert multkor felmerult egy beszelgetesben!!


2013. júl. 24. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adhat vért. Még az sem adhat, aki nyugtatót szed, nemhogy az, aki drogozik. Nem tudom, hogy szűrik a narkósokat. Biztosan megkérdezik tőle, hogy kokózik-e.
2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha x ideje nem használta, akkor igen, adhat vért. X a kábítószer fajtájától függ. Szerintem letesztelik, mint a betegségekre pl. AIDS, nehogy olyat adjanak. (Bár én még sosem voltam vért adni, szóval nem tudhatom, de nem hiszem, hogy kérdezik. Mielőtt bárki leszúrna, kiskorú, vékonyka lány vagyok, örülök hogy nekem elég a vérem.)
2013. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell tölteni egy papírt, terhes vagy-e drogozol-e..stb. meg is kérdezik, de le is tesztelik pl. Aids-re, stb..
2014. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!