Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosnak (hálapénz helyett)...

Orvosnak (hálapénz helyett) valami ötletes apróság?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy kisebb szemműtétem. Az orvosom pénzt tutibiztos, hogy nem fogad el, de annyira odafigyel rám, hogy mégis szeretném megköszönni valahogy.

Igazából eddigi tervem, egy saját készítésű képeslap valami idézettel, meg pár kedves sorral. (Ha valakinek van ötlete a képeslap készítésének technikájával kapcsolatban, azt is szívesen fogadom, mert még csak idáig jutottam).

Tudom, nehéz így, hogy nem ismertek se engem, se a dokit (aki amúgy nő), de hátha kapok valami király ötletet, amiből kihozok egy apró ajándékot. :)

Köszönöm a segítségeteket!

20/L


2013. júl. 31. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan orvost nem ismerek, aki nem fogadja el. Ha rokon, akkor is. Mindegyik hozzáteszi, hogy "nem kellett volna", csak előbb biztonságos helyen legyen a zsebében.
2013. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki pénzt nem fogad el, csak ha nagyon tukmálják, de sértve érzi tőle magát. Neki csokit viszünk... egy drágább svájci, belga bonbont minden nő szívesen fogad. :) (Mondjuk az nem műtét, csak rendszeres kontroll.)

Ha nagyon tutira akarsz menni, saját készítésű képeslap, csoki és a dobozban egy boríték, ennél biztosabb nincs.

2013. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig van egy-két kivétel, természetesen. Hírneve növeli a praxisát! Azután megvárja, míg nagyon tukmálják!
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért is fogadják el, mert marha kellemetlen, mikor erőszakkal tukmálnak, és minél hamarabb véget akar vetni a ciki helyzetnek.


Kb. mikor Te (akárki), akarsz fizetni, de nem enged a barátod, rokonod, és hagyod, hogy a másik fizessen mert már kezd kényelmetlen lenni a szituáció.


Egyébként sztem. a könyvutalvány tuti ötlet.

2013. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az állatorvosunkat (és az asszisztensét) egyszer egy doboz bon-bonnal ajándékoztunk meg. Persze mondta, hogy nem kellett volna, de elfogadták. :)
2013. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!