Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normalis hogy varom az...

Az normalis hogy varom az elso menstrualciomat? Olyan kivancsi vagyok . Milyen erzes az.13 L

Figyelt kérdés
normalis?
2013. aug. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Igen ez normális, hisz ez az életkor, amikor megjöhet, amikor egyfajta fejlődés áll be a szervezetben.

Viszont van még pár év rá, ne aggódj, ha mondjuk fél éven belül nem jön meg. Készülni készülj rá, egy normál tisztasági betét a táskád kis zsebében mindig legyen, hogy sehol ne érjen váratlanul.

Érzésre mindenkinél más, ha elfogadod hogy ez a nővé válás természetes folyamata, akkor nem lesz gond. Ott jelent problémát, akik ezt betegségként,állandó nyűgként élik meg. Pedig nem az, szerintem testi és lelki szinten is egyfajta fejlődést jelent. Akik pozitívan fogadják ott még a görcsös fájdalom sincs, ez a normális tulajdonképpen, hogy nem fáj.

2013. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem vártam sehogy, egyszercsak megjött. pont a suliban voltam és hát elég váratlanul ért xd

én rettenetesen szenvedek vele. az első két évben sosem görcsöltem nagyon is örültem h jaj de jó h nem fáj. aztán egyszercsak fájni kezdett és azóta is rettegek minden hónapban amikor megjön h milyen fájdalmat kell kibírnom. kb 4-5 gyógyszer egy nap és kibirom. reméljük te szerencsésebb leszel:)

2013. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!