Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha apukámat elvitetem gyomormo...

Ha apukámat elvitetem gyomormosásra az nekem pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért kell kimosni a gyomrát. Ha detox miatt (mondjuk begyógyszerezte magát) vagy mérgezése van (pl. gomba), akkor kérés nélkül megteszik, mert ez az eljárás. Ha csak brahiból akarod megszivatni, nem hsizem, hogy megteszik, hiszen ez nem kockázatmentes eljárás, még ha annak is tűnik.
2013. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha eü-i okok miatt kell megteni, akkor kihívod a mentőket, elmondod, hogy mi a gyanúd (gyógyszertúladagolás, alkohol, stb) és beszállítják a kórházba. Ott TB támogatásra (már ha fizeti a TB-t) ellátják alapból. 1-2 napra bent is tartják.

Ha nincs TB, akkor is megcsinálják az eljárást, csak akkor a kórházi számlát ki kell fizetni.

2013. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha pénzbe kerülne akkor esetleg hagynád meghalni?
2013. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Részeg. 3 hete folyamatosan iszik. + Esténként nagyon sok gyógyszer is vesz be.

Igen, hagynám. Mert nincs pénzem és nem én tettem őt tönkre, 17 évesen..

2013. aug. 2. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
NEm lehet elvitetni gyomormosásra. Ha nincs magánál, akkor kihívod a mentőket, ők meg nyilván elküldik detoxba, ha szükséges. Az első detox az ingyenes, a többi már nem.
2013. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő már volt vagy 8 szor biztosan elvonón. amúgy magánál van, beszél, szid engem hogy egy mocsadék vagyok, csak lábra nem bír állni, esik bukik és undorító.
2013. aug. 2. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukád?
2013. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs...
2013. aug. 2. 13:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Meghalt?
2013. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Tegnap még volt...
2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!