Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet kérni és mennyibe...

Hogyan lehet kérni és mennyibe kerül egy átfogó vérvizsgálat?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a fejem meg lesz hányingerem hirtelen ok nélkül. A hajam is hullik. Állítólag a vérvételből sok dolog kiderül. (vérszegénység,valamilyen anyag hiánya stb) Nem alapok minden tünetre 100gyógyszert végig totózni feleslegesen. hogyan kell ezt orvostól kérni és mennyibe kerül? Tényleg olyan sok dolgot ki lehet deríteni belőle?
2009. okt. 25. 17:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Attól függ az orvos miket nézet meg a véredben...szerintem a háziorvos köteles is beutalót írni, ha az ember megkéri vagy elpanaszolja neki a problémáit...egyébként félévente ajánlatos is csináltatni...szinte mindenent kitudnak ma már mutatni egy vérvétellel!
2009. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a vérből elég sok mindent ki lehet szűrni. A háziorvos szokta nekem felírni és nem kerül semmibe. TBtámogatott 100%osan.
2009. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

utsó vagyok

Ha már vérvételre mész kérj egy vizeletvizsgálatot is.

2009. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszerűen menj el a háziorvoshoz, és amellett hogy elmondod a panaszaidat, kérj beutalót egy 'nagylaborra'. Igen, szinte mindent ki lehet deríteni belőle. Gyakori rendszeres fejfájás esetén javasolt lenne egy műszeres szemészeti vizsgálat is.
2009. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!