Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben ismer-e valaki...

Debrecenben ismer-e valaki precíz fájdalomnetes fogorvost vagy rendelőt?

Figyelt kérdés
A problémám hogy, a jobb alsó 6-os nagyőrlőm az elején függőleges irányban a gyökér mélységéig letört, Mivel tudom, hogy a családomban mindenkinek nehezen húzható általában húzáskor beletörő foga van, rettentően félek egy esetleges fogvésésestől. Így hát ezért gondoltam rá hogy ezt elkerülendő, hátha van, aki nem ezt a humán módszert használja.

2013. aug. 26. 15:43
 1/8 anonim válasza:

Klinika szájsebészet. Nem tudom, hogy van e még ügyelet ma xe ha holnap reggel 8-tól 11-ig mész akkor megcsinálják érzéstelenìtővel.

Én két hete voltam ott egy gennyes fog miatt és egyáltalán nem fájt a kezelés. Sok sikert.

2013. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb dr Becsky Áron, Veress Péter utca. Modern felszerelés, a legmodernebb technika, fájdalommentes beavatkozás. Csak sokat kell várni nála, de megéri:))
2013. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nagyon jó tapasztalatom van dr Saéry Árpáddal is - Csapókert. Nála azért sírtam, mert mindenütt beletörték a fogam, ő viszont az mondta: készen vagyunk. Ekkor robbant ki belőlem a megkönnyebbülés sírása.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elírtam: Saáry Árpád.
2013. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, és a válaszokat!
2013. aug. 26. 17:47
 6/8 A kérdező kommentje:
a klínika sajnos nem jó mert vidéki vagyok
2013. aug. 27. 09:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel Saáry Árpádot, ad időpontot, soha nem kell várni, úgy osztja be a betegeit, hogy a megbeszélt időben be is hív! Ügyes, határozott, rendes.És korrekt árakkal dolgozik.
2013. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A klinikán bárkinek ingyen megcsinálják.
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!