Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az emberek kasztráltatását...

Az emberek kasztráltatását támogatja a TB?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor hol lehet kérni és mennyibe kerül? Magamról lenne szó. Nem kérek trollkodós válaszokat, mert nem tudjátok milyen életem van!

2013. aug. 29. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, de ha levágod magadnak, aztán kihívod a mentőket és azt mondod, hogy baleset történt, ingyen ellátnak.
2013. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy normális válaszokat kérek! Egyébként ha levágom, akkor a vizelés lesz utána nehéz, a nemi vágy eltörléséhez a heréket és a prosztatát kéne eltávolítani. A péniszem maradhatna.
2013. aug. 29. 16:28
 3/14 anonim válasza:
34%
Nem vagyok egy politikus de OV kasztrálását tériteném.
2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
3-as: Már miért tennél ilyet? Ő a hülye, nem a gyerekei. Orbán Ráhelt meg azért szerintem sokan sunáznák!
2013. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha orvos szakmailag indokolt, természetesen TB. támogatott.
2013. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És pszichiáter indokolhatja? Mit kell tenni ahhoz, hogy indokolja?
2013. aug. 29. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hirioti01 válasza:

tudsz magadnak parancsolni?

és szót is fogadsz magadnak?

ha igen akkor erre semmi szükség.

2013. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, pszichiáter indokolhatja

Amnúgy akik nőket erőpszakolnak meg ingyen csinálnám meg saját kezemmel.Nagyon haragszom arra a patkányra aki megerőszakolt és aki miatt talán az életbe nem lesz normális kapcsolatom.De téged nem ítéllek el

2013. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 David82 ***** válasza:

Mielőtt kasztráltatnád magad, érdemes tudnod, hogy a herék termelik a tesztoszteront, a nemi hormont. A hormon kiürülése a szervezetből csökkent izomzatot, gyengeséget, rossz közérzetet, nőies testalkatot, csontritkulást, és rövidebb életet eredményezhet. De ezt csak egy orvos tudná megmondani pontosan.

A nemi vágyat el tudod terelni úgy is, ha olyan dolgot csinálsz, ami leköt téged.


Lány válaszoló: Biz Isten, ha rajtam múlna, akkor a megbecstelenített, bántalmazott nőket szembeállítanám azokkal, akik az erőszakot elkövették rajtuk, de úgy, hogy az erőszaktevőt odakötözném egy gerendához, a nő kezébe meg szikét adnék, hogy tegyen belátása szerint.

Remélem, azért ki fogod heverni az átélt borzalmakat, és boldog életed lesz.

2013. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!