Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Porcerősítőre van szükségem,...

Porcerősítőre van szükségem, Napi 3 db Jutavit glükozamin 1500mg (napi 1000mg ajánlott/ 2 db) vagy Donna por napi 1 db 1500mg glükozamin, a kérdések: Melyiket szedjem? Szedhetek napi 3 jutavitot?

Figyelt kérdés
Ortopédián felírtak Donna port, de így hogy nézem a Jutavitba több anyag van és abból ha 3-at szednék naponta ugyanott vagyok elvileg. Szerintetek?

2013. aug. 29. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
DONA por* nem Donna
2013. aug. 29. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyel amiben kollagen is van,az is nagyon fontos,en is szedem nekem az orvos igy ajanlotta,es meg valami,de most nem jut eszembe,ha megtalalom az üveget leirom(nem otthon vagyok)
2013. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
glucosamin,chondroitinsulfat,kollagenhydrolysat,ja ez nemetül,de Mo.-on is van ez a keverek.
2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kollagént(II tipusut) is szedjél hozzá. ha éppen nem találsz, akkor vegyél helyette sima háztartási zselatint.én 2 teással szedtem naponta; kissé büdös, de hatott.
2013. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csaba12345 válasza:
teljesen igazad van a Jutavit glükozamin sokkal olcsóbb és még két hasznos porcsegítőt is tartalmaz, a kondroitin szulfátot és az MSM-et, szóval sokkal jobb, mint a külföldi. 40 %-al olcsóbb. Keress rá így: jutavi ár
2014. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!