Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki mondana egy ilyen orvost?

Valaki mondana egy ilyen orvost?

Figyelt kérdés
Olyan orvos kéne budapesten vagy max 50km-es körzetében aki bármilyen kérdezősködés,vizsgálat,vérvétel nélkül felirná nekem azt a két gyógyszert amit én szeretnék(fogamzásgátló)
2013. szept. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindgyik csinál ilyet,ha mellé kap egy kis pénzt..pénzért bármit,ismered...
2013. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van amelyik alapból...

mennyi kellhet kb? 5?

2013. szept. 1. 20:20
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem mindegyik, én 2 helyen is voltam pesten, mindkét helyről elzavartak.

Az első azért, mert nem tartozom a körzetébe, a másik meg mondta, hogy vérvétel nélkül nem írja fel(vérvételt meg senki nem csinál, ha nem vagy beutalva/nem tartozol a körzetbe)...

Pedig mindkettőnek már szinte könyörögtem, hogy 4 éve szedem, csak most nem tudok hazautazni vidékre...

2013. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel mindegyik félti a praxisát, ha kis eszük van - semelyik nem ír fel így gyógyszert. Főleg nem egy ismeretlennek.
2013. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!