Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetek a saját véremből...

Kérhetek a saját véremből vérvételkor/véradáskor? Nyilván nem litereket, csak egy kis tégelyben, vagy amibe le szokták venni? Csak úgy, hiszen az enyém.

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 10:26
 1/4 homo ludensz ***** válasza:
Szabad megkérdeznem mi célból? Sportolóknál hallottam vérdoppingról de azt megfelelően tárolják,kezelik és cél a teljesítmény növelés. Te mit kezdenél vele ha egy + tégellyel többet levennének és odaadnák?
2013. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dBLOOD42 válasza:
Tartok tőle, hogy rituális célokra kellene neki...
2013. szept. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Rituális célra elég megszúrni a ujját és felfogni pár csepp vért.Néhány éve így tettem én magam is ugyanis a vérrel és egyéb csak rám jellemző dolgokkal kötöttem magamhoz a megalkotott rituális tárgyakat.
2013. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rituálé???Nem, vérpakolás, sokan teszik mert jó a bőrnek, olvassatok utána. Pár csepp vér kevés...
2013. szept. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!