Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hajgyogyaszaton milyen...

A hajgyogyaszaton milyen vizsgálatokat végeznek a hajhullas okainak kiderítésére?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Megvizsgálják a fejbőrt és biorezonanciás vizsgálatot végeznek, de ez attól függ milyen hajgyógyász csinálja mert elég sok rossz van :S

Szóval nem mindegy kihez mész, én tudom ajánlani neked Dr. Komáromy Hedviget. Feltérképezi az egész szervezeted és megállapítja hogy hol lehet probléma, pl bélproblémák miatt hullik, vagy hormonproblémák, esetleg más okai vannak.

2013. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy a stressztől van,de mostmár nem halogatom tovább mert kikészít,hogy mennyire kevés hajam lett.. Ez az orvos Pesten van? F
2013. szept. 13. 17:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hol meg hogy kezdjem...
2013. szept. 13. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hajgyógyászhoz menj, hanem bőrgyógyászhoz.

Én voltam hajgyógyásznál. Megnézte a fejbőröm vmi kamerával, mondott pár dolgot (előrevetítette, hogy tuti ki fog hullani az összes hajam, és majd hajátültetés kell), aztán felsorolta, hogy mikkel kellene kenni, hogy jó legyen. A termékek összesen 70 ezer forintba kerültek volna.

Mindezt 10 ezer forintért mondta el.

2013. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam: [link]

igaz egy 10es a vizsgálat de nem kell hónapokig kezelésre járni meg mindenféle drága kozmetikumot használni. 6alkalom az egész. sajnos már vagy 4-5 éve kezdett hullani a hajam de most már drasztikusan kevés :/ úgyhogy nem akarok már semmivel kísérletezgetni meg időt húzni. :/

2013. szept. 14. 12:14
 6/10 Zora242 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy férfi vagy női hajhullásról van szó. A legtöbb "hajgyógyász" ugyanazt a vizsgálatot végzi el és aztán dominál csak az, hogy milyen gyártóval, forgalmazóval van leszerződve. Ezek alapján javasolnak egy adott kúrát, ami nők esetében akár hatásos is lehet. Viszont számolni kell, hogy mindezért mennyit fizetünk. Férfiak esetében lényegesen egyszerűbb a dolog, ott elég valószínű, hogy a kopaszodás örökletes tényező. Azon pedig csak a hajátültetés segít!
2013. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha hajgyógyász, akkor Szabó Anikó!

[link]


Emlékeim szerint célzottan dokihoz is küld.

2013. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen Pesten van. Szóval kezdetnek jó lenne az az állapotfelmérés. Általában nem konkrétan a stressztől hullik, hanem a stressz okoz valamilyen szervi elváltozást és az okozza. Pajzsmirigyproblémától is közre játszat. Ha valaki stresszes annak biztos hogy felborul a hormonháztartása, ugyanis az nagyon érzékeny erre.

Hajgyógyásztól sokkal hatásosabb az a doktornő, az ország egyik legjobbja azok közül akik evvel foglalkoznak. Valszeg amúgy is hozzá lyukadnál ki ha pl a hajgyógyász nem válik be. A bőrgyógyász meg nem sokat tud segíteni max csak vmi tüneti kezelést ad, bár a tapasztalatom az hogy kijelenteik hogy "ez genetika amin nem lehet segíteni" vagy ami még rosszabb valami irtó erős cuccot írnak fel.

Bőrgyógyászok azt is elintézik ennyivel ha egy 17 évesnek hullik a haja, kijelentik pl hogy örökletes, ezt írják be akkor is ha a családjában soha egy férfinak sem hullott a haja. Aztán érdekes módon ki szokott derülni hogy mégis van szervi baj, amit orvosok nem tudnak diagnosztizálni.

2013. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. pár napja már jártam a hajgyógyásznál és nagyon úgy tűnik hogy szervi problémák (is) állnak a háttérben :/ jövöhéten vizsgálnak ki teljesen hogy mi az amit nem bír a szervezetem. bár tényleg nagyon drága és nekem sem mindegy egyáltalán de megérte elmenni mert úgy néz ki sikerült megtalálni a probléma gyökereit.
2013. szept. 20. 09:05
 10/10 gyuribacsika ***** válasza:
Sziasztok, kedves kérdező fiú vagy lány vagy? Ennyi idő után sikerült valami, mi a helyzet azóta a hajaddal? Kinél voltál ?
2017. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!