Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok budapesti magán...

Ajánlanátok budapesti magán kézsebészt, aki emberi áron végzi el a műtéteket?

Figyelt kérdés

Konkrétan ganglion eltávolításról lenne szó, viszont időpontot csak másfél hónap múlvára kaptam az SZTK-ba, és az csak a konzultáció, még csak nem is a műtét, viszont engem nagyon zavar már, ráadásul gyakran fájdalmas is, és rendkívül akadályoz a mindennapi életben (a bal csuklómon van).


Köszönöm a segítséget!



2013. szept. 24. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok,csak engem már műtöttek ezzel és elég hamar kiújult.Én annyira nem javaslom a magándokikat mert nagyon drágán dolgoznak,inkább várj és kérj időpontot.Altatást nem javaslom mert nekem azóta alacsony a vérnyomásom,csak ha nagyon rossz helyen(pl:vastagabb ér van alatta)akkor kérj altatást.
2013. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm! Sajnálom, hogy neked nem sikerült olyan jól. :( Altatást biztos nem kérnék, de azért köszönöm!:)
2013. szept. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!