Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kéthete sérvfájdalommal...

Lany188 kérdése:

Kéthete sérvfájdalommal küzdök voltam sebészeten, kaptam előjegyzést ultrahangra, mert az orvos gyanakszik, hogy ki fog újulni.18 éves vagyok, úgyhogy megmutattam az iskolaorvosnak, hogy felmentésem van tesiből de nem akarja elfogadni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tavalyi évben gyógytesire jártam gerincferdülés miatt, de ebben az évben szigorítottak, úgyhogy normál tesire jártam néhány órát, mielőtt elmentem orvoshoz. A doktornő azt hiszi, csak "kitalálom" a sérvfájdalmat (mindenkivel ilyen bizalmatlan) és a szüleimet is felhívta hogy hazudok-e. Persze azt mondták, hogy nem, amit szintén nem hitt el. 7 hónaposan már műtöttek ezzel és édesapámat úgyszintén szóval örökletes.

2013. szept. 26. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De miért téged egreciroztat? Meg a szüleidet.. hivja fel az orvost aki megirta a papirt, rajta van a neve, telefonszáma, mondd meg neki.

Ne félj, neki nem fogja mondani hogy nem hiszem el.

2013. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jelentsd fel! Tornaórára meg be se menj!
2013. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!