Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan néznek vércukorszintet?

Hogyan néznek vércukorszintet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vérvételre és vércukorszintet is néznek (nem csak). De hogyan?

#vérvétel #vércukoprszint
2013. okt. 7. 15:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ennyire buta vagyok!
2013. okt. 7. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanúgy, mint az összes többit. Vért veszek és abból megnézik a glükóz értéket.
2013. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert valahol olvastam, hogy az ujjadat szúrják ilyenkor! Akkor ezekszerint nem?
2013. okt. 7. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez most miért fontos? Mert szerintem teljesen mindegy! De komolyan lehet, hogy nem vagyok a világ legokosabb személyei között, de nem tehetek róla! Amugy megmagyarázná valaki, hogy akkor miért olvastam, hogy az ujjadból vesznek vért?

Amugy, ha annyira lényeges, akkor 18/L vagyok.:)

2013. okt. 8. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:

ha semmi mást nem néznek, csak vércukrot, akkor elég az ujjbegyből vért venni, hiszen ehhez a vizsgálathoz egyetlen csepp vér elég

ha mást is néznek és szúrnak, akkor viszont minek szúrnának még meg pluszban az ujjbegyednél is, hiszen már ott a vér a többi vizsgálathoz, abból is jut egy cseppnyi erre a célra

így már érthető?

2013. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm nagyon szépen neked!:)
2013. okt. 8. 13:49
 8/9 homo ludensz ***** válasza:
Ha az aki megírta a beutalót a laborba és terheléses vércukor vizsgálatot kért azt neked is érthetően megmondta gondolom én.Viszont ha teljes kőrű vérvizsgálatra írt beutalót akkor leveszik a véred és megmondják mikorra lesz kész a lelet. Ott szépen minden érték fel lesz sorolva és ahol eltérés van az meg lesz csillagozva. Nem neked szól hanem a dokinak. Nem kell pánikolni,tereld el a figyelmed,én dumálni szoktam a laboráns kis nővel s múltkor még a papírt is elfelejtette odaadni amire kiadják a leletet.Ne parázz! Terhesek,öregek is ott várnak a sorukra akkor te is megtudod csinálni.
2013. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 14. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!