Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 13-16 éves fiúk! Volt már...

13-16 éves fiúk! Volt már nektek valami olyan szer pattanásra, ami el is tűntette azokat? Ha van írjátok már le a nevét!

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ILCSI Fekete szappan (kozmetikustól, aki Ilcsi készítményeket használ beszerezhető)
2013. okt. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
manna eben szappan. a manna.hu-rol megrendelheted.
2013. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
o
2013. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
bár már egy tízessel több vagyok, nekem anno a Zynerit vált be.
2013. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
a zynerit egy kalap sz@r, én roacoutant szedtem, fél év és teljesen eltüntek a pattanások..
2013. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

A pattanások a helytelen étkezési szokásoktól van. Próbáld meg elkerülni a finomított élelmiszereket, mint a fehér liszt, cukor és minden készételt, és ne igyál tejet. Ezek az élelmiszerek tönkreteszik a bélflórát, a szervezet méregteleníteni próbál, ezért vannak pattanások. Van olyan oldal ahol sokat foglalkoznak az ilyen problémákkal, ha érdekel elküldöm.

Roacuttant és hasonló borzadványokat pedig nehogy beszedjél, mert nagyobb bajt okoz, mint gondolnád. Erről is tudok bővebbet, ha érdekel. Egy szer ezt a problémát nem fogja megoldani, csak elfedi a tüneteket ideiglenesen.

2013. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A pattanások a helytelen étkezési szokásoktól van."

Mekkora hülyeségeket írsz, ilyet se hallottam még,

Bőrgyógyászom mondta: a pattanások kialakulásának 2 fő oka van:

1: a bőr túlzott zsírosodása, amely eltömiti a pórusokat, begyullad és megjelennek a pattanások.

2: és ami nekem is volt: hormonális okok, vagyis túlzott hormontermelés, erre volt jó a roaccutan, fél évig szedtem, semmi bajom nem lett tőle.

2013. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Shea vaj, és egyél minél több nyers zöldséget, gyümölcsöt, és igyál sok tiszta vizet!
2013. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

Igenis van összefüggés a kaja és a pati között, de nem pont így... Kerüld a csipszet, a gyorskaját, a mogyorót és az olajos magvakat. Finoman a csokival, és az erősen fűszeres kajákkal.

Minden fürdésnél mosd meg az arcodat dörzsölős (kétoldalú) szivacsra tett szappannal, tusfürdővel, jó alaposan dörzsölve, ettől tisztulnak a pórusok.

Kerüld a krémeket és a smiknet (gondolok itt a hölgy olvasókra). Nekem van régi aluminium-acetátos krémem, az erősen szárít... Bár az Al elfogyasztva nem a legjobb dolog, de így nem szívódik fel. Viszont a bacikat megnyuvasztja.

2013. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dr. Szennyai Mária válasza:
A kozmetikus csodákra képes emlékeim szerint, ad, vagy ajánl krémet is, és ha betartják, akkor teljes mértékben használ. Nekem eltűntek a pattanásaim serdülőkorban kezelés után, és a krémet is használtam, így aztán csak emlék maradt, hál' Istennek.
2013. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!