Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 napja beallt a nyakam,...

3 napja beallt a nyakam, mozditani sem tudom a fejem, mert ha megis megteszem, iszonyatosan faj. Milyen orvoshoz kell ezzel menni? Reumatologus?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz. Valószínűleg ő is meg tudja oldani(mi meg szoktuk),de ha nem beutaló nélkül úgysem mehetsz reumatológiára.
2013. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét és olajozd meg a nyakad!
2013. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miert pazarlod az idodet arra, hogy olyan kerdeseket valaszolsz neg, amire nem is akarsz valaszolni, csak beszologatsz? Szerintem az emberek azert hasznaljak ezt az oldalt, hogy ha mem tudnak valamit, kerdeznek, bar tudom, hogy vannak ostobak, akik kamubol kerdeznek, meg az olyanok, mint te, akik csak beszologatnak es azt hiszik, hogy hu mekkora kiralyok...nem tudom, hany eves lehetsz, de valami ostoba kis tizenevesre vall a viselkedesed, aki annyira unatkozik, hogy nem tud mit kezdeni a sz.ros kis eletevel, ezert inkabb feljon ide es mindenhova irogat valami hasznalhatatlan sz.rt. Ha nincs jobb elfoglaltsagod, oke...de ne masokat idegesits, fogj egy konyvet es olvass, vagy csinalj valami hasznosat. Bar gondolom, az olvasas nem szerepel a kedvenc elfoglaltsagaid kozott :)
2013. okt. 20. 14:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elso valaszadonak koszonom, kozben megoldottam. :)
2013. okt. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!