Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincsérvre ajánlott terápiát...

Gerincsérvre ajánlott terápiát keresek műtét elkerülésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gerincsérv. Aki esetleg ebben a betegségben szenved megosztaná a tapasztalatait? Itt konkrétan arra gondolok, hogy milyen kezelések használtak és mennyire vált utána tünetmentessé? Műtétet mindenképpen szeretném elkerülni. Rácz katéter-ről olvasgattam egy helyen erről esetleg valaki mondana pár szót?

2013. okt. 20. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Gerinctornát. Gyógytornász megtanítja Neked, és ha rendszeresen csinálod, talán elkerülheted. Nekem (eddig) bevált. Nem mindegy, milyen tornát csinálsz, szakember döntse el, mutassa, és gyakoroltassa, amíg meg nem tanulod.

Aztán csináld naponta, hűségesen. Nem sok idő, és belejössz.

2013. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha esetleg érdekel egy ortopéd orvos cikke, pár konkrét tapasztalat (pl sportolói), akiknek sikerült elkerülni a műtétet, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben.Jobbulást!
2013. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia nagyon örülnék neki ha el tudnád küldeni! Privátban elküldtem a mail címem kérlek küldd el oda előre is köszönöm!
2013. okt. 22. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrét tornát tudtok-e ajánlani? Hajlandó vagyok megtanulni bármiből, amiben leírják, vagy elmondják (könyv, weboldal, youtube) de orvoshoz tuti, hogy nem megyek. Várom a vélaszaitokat. Köszi
2013. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos,nekem volt gerincsérvem.Sajnos későn kezdtem el foglalkozni a problémával,és muszáj volt megműteni.Az elviselhetetlen fájdalom mellett már kezdett lassan lebénulni a lábam.Viszont,ha nem kritikusan rossz valaki állapota annak vannak olyan tapasztalati tanácsaim,amiket én magam is csináltam.Volt amit a műtét előtt,és volt amit utána.Az,hogy előtte nem használt úgy,ahogy szerettem volna,csak az én hibám,mert már szinte az utolsó stádiumban volt az állapotom.Amik jók,és ez nem "lobbi"semmi mellett:Kiropraktőr.Itt egy link(találomra)Olvass utána.Nem összekeverendő a csontkováccsal,és hasonló kóklerekkel.Sokszor orvosi diploma mellett végzik.Nagyon ajánlott.Nem tb támogatott,de sokszorosát kifizeti az ember,ha megműtik.A félelem alaptalan,megéri az árát. [link] Aztán,McKenzie gyógytorna,ezt lehet "maszek"alapon,de ki is írhatja az orvosod.Speciális személyre szabott torna.Ehhez is találomra egy link. [link] (műtét után csináltam)Illetve itt van még egy opció,ez pedig az "ORFI" [link] Itt is voltam egy hónapig.(sajnos műtét után)Beutalóval lehet igénybe venni.Bár maga az intézmény régi,és elsőre kicsit lehangoló,az ellátás,a kezelések nagyon jók.Az orvosok írnak ki bizonyos kezeléseket,terápiát.Iszap pakolást,gyógyfürdőt,tornát,tens-t,elektromos terápiákat,masszázst,stb...Ezek azok amik tényleg érnek valamit.Remélem tudtam segíteni. :)
2013. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!