Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud egy normális...

Valaki tud egy normális nőgyógyászt budapesten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok könnyű helyzetben,mert 12 éves koromban megerőszakoltak,bár már így 10 év után sikerült kicsit túl tenni magam. Deviszont rettegtem először is a nőgyógytól.... sajnos jogossan mert szart mindenre,kérdésre és válaszra is,úgy vizsgált mintha egy frissen pucolt tyúkot töltene meg ebédre.Jelenleg elfogyasztottam kb. 8-9 nőgyógyászt.nőt ,férfit ,fiatalt i,dőset,fizetőst,nem fizetőst. Olyan hihhetetlen történeteim vannak velük,mintha egy filmet néznénk. 22 vagyok,megalázott nem egy doki,löknek jobbra majd balra. Baj az van,csak mintha nem is orvos lenne,vagy nem tudja a választ,vagy nem érdekli. Valaki kérleeeek! 22 éves vagyok,fájdalmaim vannak,pcos gyanús,pajzsmirigybeteg, lelkileg szétvert. Mondjatok egy megbízható dokit,aki talán megérti mindezt. Köszönöm

2013. okt. 26. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Hamvas Ferenc. Hozzá járok én is jelenleg is. Nekem van pcos-m és egyéb súlyos hormonális és lelki bajaim évek óta. Voltam én is vagy 15 orvosnál, de sz*rtak rám, nem hallgattak meg, kb. olyan volt, mintha stoppert indítottak volna és na hajrá férjünk bele 5 percbe vizsgálattal együtt. Nála viszont 1 órát töltöttem/töltök bent, mindent átrágunk, mindenre figyel, mindent felír. Az asszisztensével együtt nagyon figyelnek a lelki dolgokra is, az asszisztense csinál lelki gondozást, mert ez a szakmája. Homeopátiával is foglalkozik a doki, de nem kell elfogadni ezeket a szereket, ha nem akarod, csak felajánlja ezt is. De rendes nőgyógyász amúgy. Tudom ajánlani. Viszont úgy tudom már csak magánban rendel. Nem tudom voltál-e már nála, én ajánlom szívből. Nekem ő volt az első nőgyógyász, akit tényleg orvosnak nevezhetek és nem valami kreténnek fehér köpenyben.

[link]

2013. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nála még nem voltam. Jövőhéten kipróbálom, elmegyek. Köszönöm. Remélem én is boldogabban jövök majd ki tőle, hogy végre egy ember. Tényleg köszönöm :)
2013. okt. 26. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :)
2013. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!