Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért sárga a nyelvem?

Miért sárga a nyelvem?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hónapja egyszer csak hirtelen azt láttam hogy sárga lepedék van a nyelvemen. valamikor sárgább valamikor csak fehér. mi lehet ez??

2013. okt. 28. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt esetleg valamilyen légúti megbetegedésed, nem szedtél antibiotikumot, vagy ilyesmi? Nekem egy mandulagyulladás után volt ez. Aztán elmúlt magától, mikor abbahagytam a gyógyszert.
2013. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de volt de az már télen volt. ez pedig augusztus-szeptember óta ilyen
2013. okt. 28. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet sárga teától és kávétól is, de orr melléküregek gyulladása, máj-, epe-, esetleg bélbetegség is. Fehér vastag lepedék gomba, vitaminhiány és egyéb ezer más dologtól is lehet. Menj el a háziorvoshoz, ha régen voltál kivizsgáláson.
2013. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy politikus vagy.
2013. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fehér nyelv az lehet candidatúlszaporodás jele, sárga, az talán valami gyulladás vagy baci miatt, ezt nemtudom
2013. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!