Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire Faj a varratszedes?

Mennyire Faj a varratszedes?

Figyelt kérdés
Szivmutetem volt,attol nem tartottam,de a varratszedestol sokkal inkabb:D es nemis a vagastol tartok hanem a hasamba ahol volt a ket cso eleg vastag cernak vannak.. mennyire faj mig azokat kiveszi?

2013. okt. 28. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem laparoszkópiával műtottek, a hasamon volt 3 vágás. 1-1 öltés volt benne. Egyáltalán nem fájt, amikor kiszedték.
2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt olyan ami kifejezetten kellemes volt, volt amelyik picit kellemetlen volt, fájdalmas semmiképp ugyhogy nem kell félned tőle..... Az azért érdekes hogy egy szivműtéttül nem féltél ettől meg igen......
2013. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mutet kozben alszom.. bar annal csak nem kellemetlenbb mint mikor kihuztak a csoveket ebren
2013. okt. 28. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
az biztos a cső kihuzás ezerszer rosszabb az tuti. ok hogy alszol a műtét közben de utána azér tnem egy álom egyik műtét utáni lábadozás sem.
2013. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az biztos 1hetig hanytam azon kivul minden ok,csak a csont kell osszeforrjon 7oras volt,de sportolhatok tovabb..
2013. okt. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!