Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kicsi anyajegyek eltávolitasa...

Kicsi anyajegyek eltávolitasa arcrol lehetséges?

Figyelt kérdés

nagyon sok 3-4 mm nagyságu sötétbarna pigmentált anyajegy van az arcomon.eléggé zavar mert orrom hegyen,homlokom közepen vannak.

lehetséges ezeket eltavolitani es ha igen milyen modszerrel,hol,mennyibe kerül.


köszönöm elöre is ! :) 22/L



2013. okt. 28. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja rá bőrgyógyász,hogy el KELL távolítani,inkább ne vetesd le. Minden beavatkozás után maradnak hegek,amik lehet,hogy csak pici fehér foltok lesznek,de ha pl.keloid hajlamod van sokkal csúnyább is lehet,mint maga az anyajegy.
2013. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

EL lehet távolítani, nekem is szedtek le pár szemölcsöt az arcomon lézerrel, SEMMI nyoma nem maradt.

Előtte megvizsgálják, hogy veszélyes-e, és már lézerrel is le lehet szedni úgy, szövetmintát tudjanak csinálni.

Árakat, lelőhelyeket Gugglizz ki, azt sem tudom, hol laksz.

2013. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lézereztek az arcomon(kb. 6 éve)és bizony maradt nyoma.
2013. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Masodik te hol voltal? En budapesti vagyok
2013. okt. 29. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is. Palotán jártam a bőrgyógyászaton.
2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Én is Budapesten lakom, de Budakalászra mentem, mert ott jóval olcsóbb volt. A szakrendelőben van a bőrgyógyászat, de ez persze nem TB-re megy.
2013. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Palotán Tb-re csinálták nekem.
2013. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
@7: Lézerrel csinálták? Mert akkor megyek.
2013. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!