Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítség a talpamon tyúkszem...

'-'CSABA'-' kérdése:

Segítség a talpamon tyúkszem nőtt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem az uszodába szettem össze de nem biztos.A talpam közepén nőtt egy kis dudor.Először nem foglalkoztam vele de egy idő után egy kis fekete pont benne nőtt és nagyon fájt.Utána néztem az internete és rájöttem hogy tyúkszem de sokan írták hogy összetévesztik a szemölcsel ezért pontosan nem tudom hogy melyik.Probálkoztam magam kiszedni.A felét sikerült eltávolítani de 3 nap múlva (nem tudom mi a megfelelő szó erre)"osztódott,szaporodott".Elkezdett felfelele osztódni de azokba nem találtam feket pöttyöt.Segítsetek mert szerintem egy idő után azokba is ki fog nőni a fekete pötty.
2013. nov. 1. 09:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!