Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek milyenek kellene...

Szerintetek milyenek kellene lennie egy vizsgálatnak, hogyan kellene zajódnia, számotokra mi lenne az ideális és elvárható környezet, vizsgálati menet stb? (lényeg lennt, férfiak és nők is válaszoljanak, mindegy milyen vizsgálatról beszélünk)

Figyelt kérdés
Pl arra gondolok van aki azt írta hogy az lenne jó ha beteg és orvos lenne csak jelen vizsgálatkor,más nem hallaná a beteg kortörténetét.Kinek mi lenne az ideális,ami meg is valósítható egy kis odafigyeléssel ha úgy vesszük?
2013. nov. 1. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Részemről mindegy, hogy bent van-e asszisztens vagy sem, de az orvos ne gépelgessen, és ne a leleteimet vizsgálgassa, miközben a tüneteimet mondom el neki. Baromi zavarbaejtő úgy mondani a tüneteid, hogy közben a számítógépet nézi a doki... Nézzen mondjuk a szemembe, vagy arra a testrészre, amit mutogatok neki :D, lássam rajta, hogy figyel.
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,kösz a választ,van bennt igazság elés sok.
2013. nov. 1. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
elég sok,elírtam.
2013. nov. 1. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is igy gondolom ahogy az 1 es írta .Akinek ez nem testszik,az menjen olyan magánrendelésre,ahol csak a doki

egyedül van.Ilyenek is vannak .

2013. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek az elvárások teljesen jogosak amiket írtatok.A kortörténetnél és a vizsgálatnál nem az asszisztens jelenlétére gondoltam,hanem van amikor illetéktelenek is hallják,vagy látják mi folyik éppen.


Van ami nagyon fel tud idegesíteni titeket?

2013. nov. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!