Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok Budapesten jó és olcsó...

Vslac kérdése:

Tudtok Budapesten jó és olcsó maszek ortopédiát?

Figyelt kérdés
már egy ideje ropog a térdem és szeretném megnézetni szakemberrel, viszont vidéki vagyok és nem tudnak beutalót adni Bp-re, otthon pedig nem tudok elmenni időszűke miatt..
2013. nov. 4. 07:07
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ha el tudsz jutni Pestre, ajánlom a Bethesda kórházat. Bár egy hivatalosan gyerekkórház, de van egy ortopéd orvos, aki minden további nélkül fogad felnőtteket is.

Keddenként rendel 9 és 14 óra között. Annyian vannak nála, "mint az oroszok", szóval a 2-3 órás várakozás teljesen megszokott, viszont addig tart a rendelés, amíg beteg van. A doki neve: Dr. Jórász Zsolt. Nagyon szimpatikus ember, én 100 %-ban megbízom benne (ő operálta két hete a nagylányom lábát).

Ha bármi egyéb információra szükséged van, írj nyugodtan!


Remélem, segítettem.

2013. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 klopusz ***** válasza:
Ja, még annyit: ez nem maszek rendelés, ergo - tudomásom szerint - ingyenes.
2013. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!