Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális hogy még fáj a fogam?

Az normális hogy még fáj a fogam?

Figyelt kérdés

ma gyökérkezelésem volt de még nem tömték be és nagyon fáj a fogam!

jobban fáj mint elötte!

még vissza kell mennem hogy betömjék de a fogam gyökerét már elvileg kipucolták de még mindíg fáj... :-(

ez azért van mert még mindíg gyulladt vagy majd ha betömik nem fog fájni vagy mi van?

attól félek hogy elbaszott valamit a fogorvos...

pillanatnyilag annyira fáj hogy így algopiryn után sem tudok aludni :-(

ez normális amég nincs a fogam betömve vagy nem szabadna már fájnia?

köszi a segítségt



2013. nov. 4. 22:54
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nem tudom,hogy neked mi az oka, de nekem ma állítottak a fogszabályzómon, és nagyon durván fáj... Én is algopiryn után vagyok, de semmit sem segít, úgy érzem,h elbőgöm magam mindjárt... Ahjjj...
2013. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a piszkálás miatt begyulladt az ínyed, nekem például ez volt, akkor én annyira nem tudtam aludni hogy fogtam magam és bementem az ügyeletre, igaz hogy nem fogorvos volt de megkértem az orvost hogy nézze már meg hogy mi lehet az, ő mondta hogy nem a fogammal van gond hanem az ínyem túl érzékeny és begyulladhatott, igaz nemtudta pontosan megmondani de mondta hogy amint van reggel fogorvos egyből menjek be hozzá megnézetni, és felíratni valamit ami csillapítja. Persze nem bírtam ki reggelig így beugrottam éjszaka hajnali 2 kor a Tesco-ba vettem egy üveg Listerin szájvizet mert az már korábban bevált amikor gondok voltak az ínyemmel és nem érdekelt mit mond a doki valahogy muszáj volt megoldani, meghúztam öblögettem hát marta mint állat akkor majdnem kiugrottam az ablakon annyira fájt de utána hirtelen elmúlt és kellemesen bizsergett csak, egyből jobb lett valamivel, reggel meg a fogorvos majdnem dobott egy hátast mert a doki mondta hogy azért hagyta tömetlenül párnapig hogy a váladékok kijöjjenek belőle én meg a listerinel elintéztem azt hogy az alkohol össze rántsa, szerencsére nem volt gond belőle, mert megoldotta a doki a dolgot de az a fájdalom nagyon durva volt és ő is írt fel egy erős fájdalomcsillapítót, nevét nem tudom már de azt tudom hogy a fejfájásom elmúlt tőle de a fogvájás nem.
2013. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor nem használok szájvizet :-)

most is nagyon lüktet és hozzá sem bírok érni...

ha az ínyem piszkálom az is fáj de nem kivül hanem fél centivel beljebb a fogam gyökere alatt...

lehet hogy begyulladt a csonthártyám de akkor TUTI HOGY NEM ALSZOK EGY HÉTIG :-((((((

2013. nov. 4. 23:13
 4/6 A kérdező kommentje:

az elöbb elkezdtem szívni a fogam (a doki mondta hogy gyakran szívjam) és alulról kijött a genny... (fujj)

most hirtelen csak fele annyira fáj mint addig :-)

2013. nov. 4. 23:17
 5/6 anonim válasza:

Az akkor jó, de nekem semennyit sem javul a dolog... :( Nagyon fáj!!! És erre nem tudok mit használni sajnos.

:'(

2013. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tiniyjorgefanXxx26 válasza:
A nagyapám fogorvos es azt mondta hogy ha még nem tomték be akkor meg jobban fog fajni de az utan egyre kevesbe es utan elfog mulni (kb. 2-3 hét)
2014. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!