Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tik mit irnátok egy olyan...

Tik mit irnátok egy olyan plakátra aminek az a lényege, hogy az egézszégügyi szűrésekről szóljon? Jó jönne most egy kis help hétfőre kell egy a/3as lapra :S

Figyelt kérdés
Milyen szöveget vagy milyen képet rajzoljak hozzá?szerintetek?

2013. nov. 9. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

a szűrés lényege a megelőzés,

Milyen betegségek előzhetők meg? Daganatok, cukorbetegség.

Évente, kétévente ajánlottak a szűrések, ingyenesek.

Gyerekeknek tanítani, hogy később már természetes legyen, hogy szűrésre járjanak. Ezekből kihozhatsz valamit

2013. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szöveget még nem írtam hozzá ,azt kézzel fogom ilyen lett maga a plakát.Vélemények?



[link]

2013. nov. 9. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a hurok középen? a fának lehetne több ágas-bogas ága, mint egy életfa
2013. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2013. nov. 9. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A mellrákot már a nőn szimbolizáltad, nem kell még 1x, szerintem, keress egy cukorbetegséges valamit
2013. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a mellrákot akartam szimbolizálni hanem magyarországon egy olyan aktivitást ami az egészséget központosítja....cukorbetegséget nemtudom hogy tudnám szimbolizálni egy egyszerű jelképpel ha tudsz/tudtok küldhetsz egy linket :)
2013. nov. 9. 22:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Végülis szerintem is sok 2 ugyanarról a szűrésről szóló jelkép,ehez mit szólsz?


[link]

2013. nov. 9. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!