Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kit illethet meg a bőrgyógyász...

Kit illethet meg a bőrgyógyászati kórházi gyógykezelés?

Figyelt kérdés
A járóbeteg-féle kezelés irreálisnak tűnik mind pénzügyi, mind kivitelezési szempontból. A bőrgyógyász (két hétre vagy egy hónapra kivetítve) százezer forintos nagyságrendű kötéseket írt fel (az egész testemet kellene befedni, és naponta kétszer cserélni). Egyedül kipróbáltam, a hónaljamat sem tudtam normálisan befedni, mert a kezem mozgatása után a kötés áthelyeződött a karomra. Hazautaztam, együtt kipróbáltuk, este be is fedtük, amilyen jól csak tudtuk, reggelre beleizzadtam plusz a kötések felgöngyölődtek. Ez azért is idegesítő, mert a bőrgyógyász szerint ha nem úgy csinálom, ahogy mondja, akkor sohasem gyógyulok meg. Szerintem a kötések árát és a professzionális kezelés árát a TB-nek kellene támogatnia, és ezt csak kórházi gyógykezelés során látom lehetségesnek.

2013. nov. 21. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
miért? mi történt veled?
2013. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi történt velem? Ezt még a bőrgyógyászok sem tudják pontosan. De a kérdésem nem is erről szól, ez csak kiegészítő információ a kérdéshez. A kérdés azt mondja: "Kit illethet meg a bőrgyógyászati kórházi gyógykezelés?"
2013. nov. 21. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mibdwnre terjed ki a tb támogatás, ha mégcsak nem is sejtjük milyen jellegû problémád van esélyünk nincs válaszolni, talán kérdezd a kezelõ orvosodat.
2013. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, végül is kórházban kezeltek, és otthoni kezelésnek már mást javasoltak (nem kellenek a drága kötések).
2013. nov. 27. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, talán


ödéma ?

2019. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!