Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki volt már Debrecenben a...

Valaki volt már Debrecenben a Bőrgyóygászatimagánrendelésen a nagyerdei Parkban, Bálint Ágnes doktornőnél? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sok bőrgyógyász magánrendelőt találtam a netes kutakodás során és ezt váláasztottam végül. valaki volt már itt?

2013. nov. 26. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok rendszeresen, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Látszik, hogy nagyon ért hozzá, és amúgy kedves, segítőkész, diszkrét, pontosan elmagyarázza a dolgokat... szóval csak a legjobbakat mondhatom.


(Egyetlen negatívum, hogy nem olcsó, bár tudtommal a városban a többi bőrgyógyászati magánrendelésen is ilyen árak vannak, és itt legalább tényleg korrekt ellátást kapok. A holnapon szereplő árak viszont nem teljesen aktuálisak.)

2013. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az árakkal kapcsolatban egy kérdésem akkor lenne. Körülbelül mennyi az első alapvizsgálat? Csak, hogy úgy készüljek.
2013. nov. 26. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, függ attól is, hogy van-e valami tennivaló vagy milyen jellegű a vizsgálat; szóval nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem 10 ezerre készülj kb.
2013. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Megint csak köszönöm a választ. :)
2013. nov. 26. 19:32
 5/5 anonim válasza:

Elmondtam a panaszomat:

"Hónapok óta rettentően hullik a hajam, ma már a felére csökkent a tömege, sürűsége és naponta moshatnám olyan szinten zsírosodik."

Szerinte, normális a hajam mennyisége. Idézem: "kornak nemnek megfelelő".

Ja és kenjem Varga cseppel...

Hát ez vicc! Még jó, hogy magamtól csináltattam egy nagy labort, mert hát a doktornő miután átnézte, megjegyezte ez jó, stimmel. Nem küldött góckutatásra még véletlenül sem... Minek is azt???

Anyajegy szűrést kelletlenül és cseppet sem alaposan végezte.

Mégegyszer biztos nem szavazok bizalmat neki. Sajnálom, hogy rá esett a választásom! Kész pénzkidobás!

2014. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!