Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítség! Létezik olyan, hogy...

Segítség! Létezik olyan, hogy az ember bolhás lesz? Ha igen, hogyan lehet kiirtani?

Figyelt kérdés
A hátamon van kb 6db csípés elszórtan, és ma reggelre meg 4 új csípés jelent meg a karomon. Ha tényleg bolha, milyen kenőccsel lehet ezt kezelni? (ha lehet egyáltalán)
2009. nov. 21. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem létezik, mert a bolha nem szereti az emberi vért. Egyszer megcsíp és el is megy rólad.

Lehetséges, hogy csak kiütéseid vannak.

2009. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bolha hanem ágyi poloska, szinte biztos, mert azt írod reggelre lett rajtad. Éjszaka jönnek elő és kiszívják az ember vérét. Nálunk is jöttek be az ősz miatt, úgyhogy mi csináltunk egy hatalmas 5 napos mindenre kiterjedő takarítást, mert csak az segít rajta!!! Minden bútort el kell húzni, lyukakat a falban, sarokban beglettelni, mindent lefertőtleníteni, egyszóval kipucerálni az egész házat jó alaposan.
2009. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
és még kiegészíteném az elöttem szóló válaszát azzal hogy matrac tisztitóval át tisztitani az ágymatracot vagy az ágyad..:) nekem is egy héttel ezelött volt ez a problémám.Már szerencsére nincs...:)3-4 ft között van a matrac tisztitó ára.:) lehet kapni háztartási boltokban,de én például a tescoban vettem.:)
2009. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
*3-4 ezer (bocsi ez lemaradt):)
2009. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Városban laktok? Gondolom azért nem tudjátok, hogy az ember is lehet bolhás... Beleköltözik a plédbe, ágyneműbe, ruhákba, és csíp. Nem feltétlen ágyipoloska.
2009. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
12:02 Nem lehet az ember bolhás, te is azt írtad, hogy az ágyba, matracba, kanapéba költözik, nem az emberbe. Az ember max tetves lehet, az más. Azok a bolhák amik a matracokban vannak megint más kategória. És azok is csak egyszer csípnek, mert nem ízlik nekik az ember, nem ő a táplálékuk.
2009. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
* 11:02
2009. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De nem az emberbe költözik bele, hanem a plédbe meg amiket írtál. Azt mondod bolhás a macska akkor a macskán él a bolha. De az emberen nem marad meg.

Anyóspajtásom már 2 hónapja küzd ezzel a problémával, minden apró fekete pöttyre ráugrik, hogy "Meghalsz, bolha!" de nem érti meg hogy ő nem bolhás, ezt már csak beképzeli.A fürdőszobában találtam meg a bolhairtós kutyafürdetőt, amit ő használ, a haját is leborotválta...

Higyj nekem, te nem vagy bolhás, pucold ki a házat.

2009. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem vagyok bolhás :D Köszönöm szépen a válaszokat! Ráférne amúgyis már a házra egy kiadós nagytakarítás. :) Remélem utána a csípések is megszűnnek.
2009. nov. 21. 11:11
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Akkor úgy mondom, hogy az ember ruhájában, és egyéb textiljeiben simán elél a bolha, és az EMBER vérén él, tehát az ember is lehet bolhás. Én még ilyet nem hallottam, hogy valaki ezt kétségbe vonná... :S

Én speciel még ágyipoloskával még életemben nem találkoztam, úgyhogy én személy szerint arra jóval kisebb esélyt látok.

2009. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!