Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap volt egy kisebb kézsebé...

Tegnap volt egy kisebb kézsebészeti beavatkozásom. Nem fájt, túl vagyok rajta. Csak az bosszant, hogy infúzió beadása közben elájultam. Mitől lehetett ez? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ájulós tipus vagy. Vagy már régebben is ájultál el, vagy számithatsz arra, hogy el fogsz még ájulni máskor is. Van, aki egész életében soha nem ájult még el.
2009. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2-er voltam életemben, hogy majdnem elájultam, de akkor leültettek és minden oké lett. de tegnap pár másodpercre elájultam. azt hittem elsüllyedek szégyenemben.
2009. nov. 21. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről nem tehetsz és nem is kell szégyenkezni. Én is majd elsüllyedtem, mikor egy kisebb műtét előtt először 152, majd közvetlen előtte 176!!! volt a vérnyomásom. Egyébént pedig 120 körül van állandóan. Rá se rántottak, szépen megműtöttek. Nekem is éppen a kezemet!
2009. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Istenem. Miért lenne gáz? Én már nagyon sokszor ájultam el. Egyszerűen csak ájulós típus vagyunk. Nekem nem kellet hozzá infúzió, vagy műtét...

Egész egyszerűen csak sétálunk a folyosón, vagy megyek haza felé, állok az orvosi rendelőben. Szépen lassan tompulnak a hangok, elsötétül minden. Hallom, h hozzám szólnak, de nem tudok válaszolni. (ez mondjuk íjjesztő) és utánna filmszakadás. És általában arra sem emlékszem, hogy fölkeltem, és utánna mi történt. Volt h öt perc kiesett. Aztmondták magamnál voltam, beszéltem velük, zavart voltam, de akkor is válaszoltam, de nekem nem rémlik semmi...

Hát ha ezek nem cikik (mert sztem nem. és sokan segítenek, meg ismernek, szóval figyelnek rám) akkor a te egyetlen ájulásod sem az!!!!

2010. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!